baldachim ślubny

Marzycie o wyjątkowej uroczystości ślubnej, która będzie wydarzeniem jak z bajki?  Śluby w plenerze odbywają się coraz częściej, a wynajem namiotów weselnych to bardzo popularna usługa. Nasza firma oferuje namioty stabilne i wytrzymałe, ale przede wszystkim doskonale wykończone i eleganckie, które uświetnią każdą uroczystość. Co więcej, zapewniamy również transport namiotów oraz ich profesjonalny montaż.

Urządzenie wesela w plenerze to marzenie niejednej pary! Z naszymi namiotami jest to już możliwe! Poniżej przedstawiamy propozycje namiotów weselnych. Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych klientów znajdzie idealny baldachim, spełniający jego wymagania.

Propozycja A) Baldachim ślubny VB o wymiarach 3x3 m

Wymiary: 3x3m
Powierzchnia: 9 m kw.
Kolory: biały, falbanki białe, obszycia ciemno zielone, stelaż szary;
Opcja najmu: z montażem

Charakterystyka techniczna:

Baldachim 9 - metrowy, to doskonała propozycja dla tych z Państwa, którzy planują ceremonię ślubną w plenerze. Jest to namiot ekspresowy, a jego konstrukcja wykonana jest z materiałów trwałych i stabilnych. Pokrycie wykonane jest z materiału wodoodpornego, co sprawia, że baldachim doskonale chroni zarówno przed silnym słońcem, jak i przed deszczem.  Namiot ten można mocować na różnych powierzchniach; zarówno na trawie jak i na betonie.

 

Propozycja B) Baldachim ślubny VB o wymiarach 3x6 m

Wymiary: 3x6m
Powierzchnia: 18 m kw.
Kolory: biały, falbanki białe, obszycia ciemno zielone, stelaż szary;
Opcja najmu: z montażem;

Charakterystyka techniczna:

Baldachim ślubny VB o powierzchni 18 m2, jest produktem bardzo trwałym o stabilnej konstrukcji. Doskonale się prezentuje – jest elegancki i szykowny – idealnie pasuje do tak podniosłych wydarzeń jak ceremonie ślubne. Jego ogromną zaletą jest możliwość montowania go na powierzchniach betonowych, przy pomocy specjalnych obciążników, jak i w ogrodzie na trawie przy wykorzystaniu szpilek. Baldachim wykonany jest z poliestru – nieprzemakalnego materiału.

 

Propozycja C) Baldachim ślubny własnej konstrukcji o wymiarach 3x3 m

Wymiary: 3x3m
Powierzchnia: 9 m kw.
Kolory: biały, stelaż szary;
Opcja najmu: z montażem;

Charakterystyka techniczna:

Baldachim ślubny własnej konstrukcji to propozycja dla wymagających Klientów. Baldachim jest pięknie zdobiony, a stelaż wykonany z ocynkowanej ogniowo stali zapewnia nie tylko elegancki wygląd, ale też bardzo dużą trwałość.  Wybór tej propozycji to również gwarancja bezpieczeństwa – materiał PCV jest wodoodporny!

Wynajem namiotów weselnych w naszej firmie to gwarancja  solidności, profesjonalizmu i terminowości.  Dzięki naszym rozwiązaniom, każda impreza plenerowa organizowana przez Państwa będzie wyjątkowa!

Zapraszamy do kontaktu!